Seria Amazon Rings of Power nie spełniła oczekiwań. Ta seria książek fantasy, napisana przez autora J.R.R. Tolkiena i zaadaptowana do programu telewizyjnego przez Amazon Prime Studios, obiecywała epicką przygodę pełną emocji i niebezpieczeństw. Niestety, jego wykonanie zostało poddane krytyce i spotkało się z chłodnymi recenzjami publiczności na całym świecie. Serial opowiada o przygodach grupy poszukiwaczy przygód, którzy poszukują mitycznego pierścienia, który obiecuje nieograniczoną moc. Akcja pierwszych sześciu powieści i wszystkich powiązanych z nimi opowiadań toczy się w Drugiej Erze, a akcja siódmej powieści toczy się w Trzeciej Erze. Mówi się, że akcja pozostałych dwóch powieści toczy się w Czwartej Erze, choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Pierścienie władzy Amazona

Wszyscy wiemy, że Amazon odniósł wielki sukces w branży technologicznej, ale jedną z rzeczy, które okazały się poważną porażką, jest seria Rings of Power firmy. Seria Rings of Power była linią produktów, które Amazon wypuścił, aby spróbować przebić się na rynek inteligentnych domów, ale nie spełniły one oczekiwań klientów. W tym artykule omówimy, dlaczego Pierścienie Mocy Amazona okazały się taką porażką i co poszło nie tak z wprowadzeniem produktu na rynek. Rings of Power to linia produktów dostarczanych z kilkoma różnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi, w tym dzwonkiem wideo, kamerą bezpieczeństwa oraz inteligentnym systemem oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Firma twierdzi, że zatrudnia ponad 150 pracowników i że jest obecnie w „fazie wzrostu”, z planami zatrudnienia większej liczby osób. Jego strona internetowa mówi, że ma zakłady produkcyjne w USA, Meksyku i Holandii. Firma twierdzi, że jej produkty są sprzedawane w ponad 40 krajach na całym świecie.

Oprócz grzywny sąd nakazał firmie zainstalowanie systemu sprawdzającego, czy jej klienci mogą legalnie kupować broń palną w Niemczech.

Pozytywne aspekty

Seria Rings of Power firmy Amazon spotkała się z dużym rozczarowaniem i krytyką od czasu jej premiery. Miał to być flagowy produkt nowej linii technologicznej Amazona, ale zakończył się kosztowną porażką. Seria produktów bezpieczeństwa inteligentnego domu, zwana „Pierścieniami Mocy”, jest droga i była krytykowana za słabą jakość i wady konstrukcyjne. Seria produktów bezpieczeństwa inteligentnego domu obejmuje dzwonek do drzwi, kamerę bezpieczeństwa i reflektor. Dzwonek do drzwi składa się z dwóch części: białej stacji bazowej i towarzyszącego mu dzwonka (który można umieścić w dowolnym miejscu w domu). Tymczasem kamera bezpieczeństwa to duże urządzenie w kształcie kopuły, które łączy się z Wi-Fi i można je umieścić w rogu pokoju. Reflektor to mniejsze, okrągłe urządzenie z diodami LED, które można zamontować na ścianach i sufitach. Dostęp do kamery i reflektora można uzyskać z tej samej aplikacji.

System współpracuje również z Amazon Alexa, umożliwiając użytkownikom uzbrajanie lub rozbrajanie systemu za pomocą poleceń głosowych.

Negatywne aspekty

Seria Amazon Rings of Power była wyczekiwana przez fanów od lat, a teraz, gdy wreszcie została wydana, świat zastanawia się, czy warto było czekać na tę bardzo popularną serię. Ponieważ franczyza jest wypełniona ikonicznymi postaciami, fani z niecierpliwością czekali na tę nową odsłonę w nadziei na ekscytującą przygodę. Jednak początkowe reakcje na serię Rings of Power sugerują, że mogła ona nie spełnić oczekiwań. Szybkie wyszukiwanie w Google serii Rings of Power ujawnia, że wielu fanów jest rozczarowanych kierunkiem, w jakim zmierza seria. Wielu cytowało swoją niechęć do jednej konkretnej postaci, która jest opisana jako „irytująca” i „przesadna”. Pojawiły się również skargi na styl pisania i rozwój fabuły, a jeden z fanów powiedział, że „serial zaczyna przypominać operę mydlaną”.

Pomimo tej krytyki, Rings of Power ma średnią ocen 4,8/5 gwiazdek na Amazon i 4. Ocena 5/5 gwiazdek na Goodreads.

W marcu 2016 roku ukazała się trzecia książka z serii „Bracelets of Power”.

Reakcje konsumentów

Seria Amazon Ring of Power była gorącym tematem w branży technologicznej od czasu jej wprowadzenia. Był reklamowany jako rewolucyjny produkt, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki wchodzimy w interakcje z naszymi domami i systemami bezpieczeństwa. Niestety, nie spełnił oczekiwań i wielu pyta, czy Pierścienie mocy Amazona są naprawdę taką porażką. To, co miało być przyszłością bezpieczeństwa w domu, okazało się dość drogim dzwonkiem do drzwi. A co gorsza, nie jest nawet niezawodny jako dzwonek do drzwi. A szkoda, bo Ring Video Doorbell Pro to stylowy i funkcjonalny dzwonek do drzwi. To po prostu nie jest niezawodne jako urządzenie zabezpieczające.

Dzwonek (29 USD)

Ring Chime umożliwia podłączenie dowolnego głośnika w celu stworzenia inteligentnego głośnika.

Wydajność rynku

Seria Amazon’s Rings of Power była bardzo oczekiwana od czasu jej ogłoszenia. Niestety serial nie dotrzymał obietnicy. Koncepcja stworzenia wyjątkowego świata fantasy poprzez połączenie mitologii greckiej z nowoczesną technologią wydawała się rewolucyjna i ekscytująca, jednak rzeczywiste wykonanie tej historii było dalekie od zadowalającego. Krytycy zarzucali serii, że jest zbyt schematyczna i pozbawiona wyobraźni, brakuje jej rozwoju postaci i zwrotów akcji. Teraz wielu zadaje sobie pytanie: czy ta seria jest skazana na porażkę? Rings of Power to pierwsza seria trylogii napisanej przez Emily R. King i opublikowanej przez Amazon Publishing. Opowiada historię uczennicy liceum Leny Haloway, która zaczyna doświadczać dziwnych wizji, które przenoszą ją w czasie do starożytnej Grecji. Tam spotyka boga Apolla, który mówi jej, że światu grozi niebezpieczeństwo i musi to powstrzymać. Dowiaduje się, że wizje są darem i zaczyna trenować z armią półbogów, ale dowiaduje się, że wśród nich może być zdrajca.

Alternatywy

Seria Amazon Rings of Power spotkała się z dużą krytyką od czasu jej premiery. Założeniem serii jest to, że potężne pierścienie dają ich użytkownikom niezwykłe zdolności, ale seria nie spełniła tych obietnic. Od samego początku fani zastanawiali się, co poszło nie tak z tak ambitnym projektem, co prowadzi do pytania: czy Pierścienie mocy Amazona naprawdę są taką porażką? Seria Amazon spotkała się z dużą krytyką od czasu jej wydania. Założeniem serii jest to, że potężne pierścienie dają swoim użytkownikom niezwykłe zdolności, ale seria nie spełniła tych obietnic. Wielu krytyków stwierdziło, że serial jest pełen nadużywanych tropów i jest banałem.

Na początku fani byli bardzo podekscytowani premierą pierwszego sezonu serialu. Jednak po kilku odcinkach wielu widzów zaczęło tracić nadzieję na serial. Wiele osób twierdziło również, że serial miał niską wartość produkcyjną i kiepski scenariusz. Ponadto fani byli rozczarowani reprezentacją kobiet w serialu.

Po kilku odcinkach wielu widzów wyraziło swoje rozczarowanie pisaniem serialu.

Wniosek: pierścienie mocy Amazona

Nie jest tajemnicą, że Amazon miał trudności ze swoją flagową serią „Rings of Power”. Jako jeden z najbardziej ambitnych projektów, jakie kiedykolwiek podjął gigant handlu internetowego, oczekiwania wobec serii były wysokie – spotkała się jednak z chłodnym przyjęciem i szybko zniknęła z publicznej świadomości. Po niepowodzeniu w zdobyciu publiczności wielu zastanawia się – w jaki sposób Pierścienie mocy Amazona stały się takim rozczarowaniem? Reklama

(Sztuka autorstwa Heddy)

Seria Rings of Power została ogłoszona w 2012 roku, z planami wyprodukowania pięciu sezonów. Będzie to mieszanka oryginalnych dzieł i adaptacji, w tym Władcy Pierścieni, Silmarillionu, Niedokończonych Opowieści i nie tylko. Według Heddy Maggotbone: „Jest też wiele nowych rzeczy, które tworzę, które bezpośrednio łączą się ze starymi. Łączę to wszystko w jedną wielką narrację.