Naruto to chyba najbardziej rozpoznawalne anime w Polsce. Jego popularność wzrosła w ostatnich latach, a coraz więcej fanów przyciąga wciągająca historia i dobrze rozwinięte postacie. Seria opowiada o przygodach Naruto Uzumakiego, młodego ninja, który chce zostać najsilniejszym ninja w swojej wiosce. Dzięki pełnym akcji scenom i poruszającym fabuło łatwo zrozumieć, dlaczego Naruto jest tak popularny. Kocham życie! Światło słoneczne!!

Kocham życie! Światło słoneczne!! to opowieść o dziewięciu dziewczynach, które tworzą grupę idoli o nazwie Aqours. Próbują ocalić swoją szkołę przed zamknięciem, organizując koncert i dostając się do czołowej grupy idoli. Seria została napisana i zilustrowana przez Sakurako Kimino. „Kocham życie! Słońce!!!” rozpoczął serializację w magazynie manga shōjo „Pep” 24 lipca 2015 r. Od lutego 2018 r. ukazało się sześć tomów.

Narutowicza w Polsce

Naruto to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych serii anime w Polsce. Istnieje od prawie dwóch dekad, zyskując ogromną popularność w każdym wieku dzięki ekscytującym fabułom i postaciom. Historia opowiada o Naruto Uzumakim, młodym ninja, który marzy o zostaniu Hokage, przywódcą i najsilniejszym ninja w swojej wiosce. W trakcie serii podążamy za Naruto w jego podróży do swojego marzenia, gdy po drodze stawia czoła różnym wyzwaniom. Seria anime została stworzona przez Masashi Kishimoto i po raz pierwszy została opublikowana w Stanach Zjednoczonych w 2002 roku. Manga została wydana po raz pierwszy w Polsce trzy lata później. Pierwszy sezon serii anime został zaadaptowany z pierwszych dwóch tomów mangi Kishimoto. Drugi sezon, który wyemitowano w 2004 roku, był oryginalną historią Kishimoto, której akcja toczy się dwa i pół roku po zakończeniu pierwszej serii. Trzeci sezon, który został wyemitowany w 2007 roku, był oparty na pierwszej połowie Sasuke Recovery Mission mangi. Na ten sezon Kishimoto stworzył nowy projekt tytułowego logo serii; zaprojektował także nowe postacie, w tym członków Team Taka.

Historia: Pochodzenie Naruto

Naruto to jedno z najbardziej rozpoznawalnych anime na świecie, nie inaczej jest w Polsce. Ta niezwykle popularna seria urzekła widzów wciągającą fabułą, sympatycznymi postaciami i niezrównanymi sekwencjami akcji. Pierwotnie stworzony w Japonii przez Masashi Kishimoto i po raz pierwszy opublikowany jako manga w 1997 roku, Naruto został zaadaptowany do serialu anime, który stał się sensacją w Polsce. Anime opowiada o młodym ninja o imieniu Naruto i jego dążeniu do zostania Hokage, przywódcą swojej wioski. W ciągu 220 odcinków Naruto splata zawiłą historię pełną bitew, miłości i przyjaźni. Program jest niezwykle popularny w Japonii i jest emitowany od października 2002 roku. Jest również emitowany w USA w Cartoon Network, Toonami i Adult Swim.

Seria otrzymała dwa filmy fabularne: Naruto: The Last (2007) i Naruto Shippuden: The Movie (2008). Nagrody:

Nominacja, Annie Award za najlepszą animowaną produkcję telewizyjną dla dzieci (2008)

Nominacja, Grand Prix na Festiwalu Sztuki Mediów (2003)

Nominacja, Międzynarodowe Targi Anime w Tokio (2007) Recenzje:

„The New York Times” – „Mistrz czasu i przestrzeni”.

„Animation Magazine” – „Anime żyje i ma się dobrze w Japonii, czego dowodem jest ta stylowa epopeja science-fiction, która łączy w sobie to, co najlepsze w zachodnich i wschodnich opowieściach.

Popularność: Wzrost liczby polskich fanów

Od ponad dekady popularna japońska seria mangi i anime Naruto jest uwielbiana w Polsce. Znany jest z wyjątkowej narracji, złożonych postaci i wciągających sekwencji akcji, które przyciągają fanów w każdym wieku. Serial opowiada o przygodach Naruto Uzumakiego, młodego ninja, który chce zostać przywódcą swojej wioski. Naruto jest hitem w Polsce od 2006 roku, kiedy to został przemianowany na Naruto: Shippuuden („Kroniki huraganu”). Sukces serialu dał początek wielu spin-offom, w tym anime o życiu rodziców Naruto i serii komiksów o jego nauczycielu, Iruce Umino. Naruto: Shippuden , kontynuacja oryginalnej serii anime Naruto , miała swoją premierę w 2007 roku. Odcinki zostały później wyemitowane w Ameryce Północnej na Disney XD i są wydawane na DVD przez Viz Media.

Postacie: Wciągająca obsada

Naruto stało się niezwykle popularnym anime w Polsce, z wyrazistymi postaciami i wciągającą fabułą. Nic dziwnego, że serial wyróżnia się na tle innych, skoro od ponad dwóch dekad bawi widzów. Miliony ludzi śledziły podróż Naruto, co czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych anime w Polsce. Dzięki ekscytującym scenom akcji, tajemniczym zwrotom akcji i barwnym postaciom ta długoletnia seria zdobyła serca wielu polskich fanów. Pierwsze odcinki serialu zostały wyemitowane na antenie Cartoon Network Polska w 2000 roku. Anime szybko zyskało popularność wśród polskich fanów, którzy zaczęli śledzić przygody Naruto Uzumakiego i jego przyjaciół. Serial zakończył się w Polsce w 2006 roku, ale powrócił na ekrany Cartoon Network 15 sierpnia 2010 roku i jest emitowany do dziś.

Anime zostało zdubbingowane na język polski przez Studio Sonica. „The Secret Saturdays” został stworzony przez kanadyjskiego animatora Jaya Stephensa. Jest produkowany przez kanadyjską firmę animacyjną Nelvana, która wcześniej pracowała nad „”, serialem telewizyjnym dla dzieci opartym na „Wojowniczych Żółwiach Ninja”.

Adaptacje: filmy i gry

Naruto to niezwykle popularna seria anime, która zyskała międzynarodowe uznanie i ma dużą rzeszę fanów na całym świecie. Szczególnie popularne jest w Polsce i uznawane jest tam za jedno z najbardziej rozpoznawalnych anime. Osadzony w fikcyjnej wersji Japonii, Naruto śledzi przygody młodego ninja o imieniu Naruto Uzumaki, który stara się zostać przywódcą swojej wioski. Serial został pierwotnie stworzony przez Masashiego Kishimoto dla magazynu Shueisha Weekly Shōnen Jump i uzyskał licencję na wydanie w języku angielskim od Viz Media. Historia rozgrywa się w fikcyjnym wszechświecie, w którym klany ninja walczą o władzę i kontrolę nad ziemią. Ninja mają specjalne zdolności i muszą wykorzystywać je do walki z wrogami.

Brak zrzutów ekranu użytkownika PlayStation 3 dla tej gry.

Istnieje 14 innych zrzutów ekranu z innych wersji tej gry lub oficjalnych zrzutów promocyjnych. Obrazy promocyjne

Alternatywne tytuły

„Ninja Gaiden Sigma 2 Plus” — tytuł PS Vita

Część następujących grup

Recenzje użytkowników

Ta gra nie ma recenzji.

Towar: Przedmioty Naruto

Naruto to jedno z najbardziej rozpoznawalnych anime w Polsce. Istnieje już od ponad dwóch dekad i nadal jest potężną siłą w świecie anime. Opracowana przez Masashiego Kishimoto, Naruto to manga shonen, która opowiada o przygodach młodego ninja, Naruto Uzumakiego, który stara się zostać największym ninja w swojej wiosce. Pierwszy odcinek Naruto ukazał się w październiku 2002 roku. Anime od razu stało się hitem wśród polskiej publiczności, a serial nadal jest ulubieńcem fanów. Polski dub Naruto został wyprodukowany przez Studio Sonica, które stworzyło także polską wersję Cardcaptor Sakura. Serial wyreżyserował Marcin Przybyłowicz, który pracował również nad polską wersją One Piece, a nagrała Marta Dzięcioł. Seria miała swoją premierę 4 lipca 2012 roku.

Wpływ: dziedzictwo kulturowe

Od swojego debiutu w 2002 roku Naruto stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych seriali anime w Polsce. Dzięki wciągającej historii, ekscytującym bitwom i niezapomnianym postaciom nie jest niespodzianką, że ta długa seria nadal podbija serca wielu. Obejmujący ponad 500 odcinków oraz kilka filmów i powieści, Naruto jest kroniką przygód młodego ninja w poszukiwaniu uznania i akceptacji. Seria anime jest obecnie emitowana w Animax, począwszy od pierwszego odcinka oryginalnej serii Naruto. Film „Naruto: The Last” miał swoją premierę także w kinach w Polsce 22 marca 2014 roku. Oficjalna strona filmu podaje, że Naruto: The Last zostanie ponownie pokazany w Polsce 17 maja 2014 roku.

Naruto: The Last jest oparty na powieści Akiry Higashiyamy, która ukazała się w Japonii 4 lutego 2013 roku. Został napisany przez scenarzystę i dramatopisarza Tatsuyę Takahashi. Japońska manga Naruto , napisana i zilustrowana przez Masashiego Kishimoto, opowiada o chłopcu, który zostaje shinobi (ninja) w swojej wiosce Konoha i ostatecznie zostaje przywódcą wioski. Naruto jest członkiem fikcyjnego gatunku zwanego „shinobi”, który pochodzi z fikcyjnej wioski Konoha. Jak wszystkie postacie w Naruto, jest istotą ludzką o nadludzkich zdolnościach.

Wniosek: Fenomen Naruto

Naruto – japońska seria manga i anime, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych na całym świecie. W Polsce Naruto uchodzi za jedno z najpopularniejszych anime w kraju. Przez lata historia Naruto Uzumakiego wywołała wiele dyskusji wśród fanów i stała się kulturową sensacją. Dzięki barwnym postaciom, intensywnym sekwencjom akcji i zawiłym motywom łatwo zrozumieć, dlaczego to anime podbija serca widzów na całym świecie. Historia opowiada o chłopcu, który zawsze był wyrzutkiem w wiosce Konoha. Jego rówieśnicy bali się go, myśląc, że jest niebezpieczny, ale Naruto zawsze starał się żyć spokojnie.