Która apteka we Wrocławiu jest najlepsza? Którą powinniśmy wybrać i gdzie w ogóle się znajdują? Nie ma co ukrywać, że wiele aptek cieszy się bardzo mieszanymi opiniami dlatego warto najpierw trochę się rozeznać. W tym artykule znajdziesz spis wszystkich aptek we Wrocławiu wraz ze wszystkimi danymi takimi jak; adres, dzielnica, numer kontaktowy, mail oraz jeśli istnieje to strona internetowa.

Poza tym zadbaliśmy również o to by pojawiły się tam opinie klientów. W przypadku każdej apteki przedstawimy średnią ocenę oraz kilka najpopularniejszych komentarzy. Zarówno tych złych wytykających błędy jak i tych przedstawiających obiekt w superlatywach.

Najpopularniejsze apteki 24h na dobę we Wrocławiu

Poniżej znajduje się szczegółowa lista oraz dane na temat wszystkich aptek czynnych 24h na dobę. Znajdziecie tam dokładnie nazwę, adres, dzielnicę, godziny otwarcia, dyżury (jeśli są), numer kontaktowy, mail (jeśli jest), najpopularniejsze oraz najmniej popularne opinie na temat obiektu.

Apteka Katedralna przy ulicy Sienkiewicza 54/56

Adres – Sienkiewicza 54/56, 50-349 Wrocław

Godziny otwarcia – 24h na dobę

Dyżur – brak

Telefon – 71 322 73 15

Mail – brak

Strona – brak

Średnia opinii – 3,2 / 5 (wszystkich opinii 212)

Najpopularniejsze opinie:

„Zawsze otwarta i to się liczy. Poratowała mnie nie raz. Pozdrawiam panie na kasie, bardzo miłe i profesjonalne. Mniej pozdrawiam starego pana, który chyba dorabia do emerytury. Ale może to z racji późnej pory bywa troche grubiański.” – Michał Grochowski (5/5)

„Zaopatrzenie jest dobre, ale ceny są powalające. Jakość obsługi niestety również pozostawia wiele do życzenia. Ile razy tam byłam, nie usłyszałam ani „dzień dobry”, ani „do widzenia”. – Anna H (3/5)

„Nie polecam,myślałem że na plus to że 24h ale niestety czas oczekiwania to ponad godzina, dwa razy bym zdążył pójść i wrócić do apteki na rynku. Nie dość że drogo to obsługuje wolniejszy niż żółw niemiły stary siwy dziadek.” – Michał Antkowiak (1/5)

Apteka Pod Lwami przy placu Jana Pawła II

Adres – plac Jana Pawła II 7, 50-079 Wrocław

Godziny otwarcia – 24h na dobę

Dyżur – od 9 do 21, od 21 dyżur nocny

Telefon – 71 343 67 24

Mail – biuro.aptekapodlwami@gmail.com

Strona – na Facebooku

Średnia opinii – 3,3 / 5 (wszystkich opinii 173)

Najpopularniejsze opinie:

„Polecam ta aptekę, czynna cała dobę. Zawsze można tam dostać leki kiedy inne apteki są pozamykane. Obsługa profesjonalna. Zaskoczyła mnie mila i uśmiechnięta Pani, która służyła rada i pomocą.” – Marzena Label (5/5)

„Przyszedłem po szybką pomoc ok 03:40 rano, wiem że to ciężka pora, ale jednak, jeżeli apteka ma dyżur to Pani nie powinna wyrażać na mnie swoich pretensji że ją obudziłem. Dzwoniłem dzwonkiem kilka razy i po 7-8min Pani jednak się zjawiła, już chciałem wsiadać w auto i jechać dalej. Proszę o lek którego mniej więcej nazwę kojarzę, a Pani idzie po tabletki które mi nie pomagają i nawet nie chce posłuchać o co mi chodzi.. Piszę to nie dlatego, żeby komuś zrobić na złość, ale dlatego, że zwyczajnie się zawiodłem. Nie przyjechałem dla zabawy, lecz po pomoc.” – Dawid Banyś (2/5)

„Ładna apteka, jednak wyjątkowo nieuprzejma obsługa. Pani wydaje się być zmęczona pracą i powinna pomyśleć o emeryturze (byłem w dzień powszedni o godz. 18:00, więc nigdzie nie dzwoniłem i nikogo nie zbudziłem. Chciałem tylko wykupić receptę, bez dodatkowych pytań a i tak było nieuprzejmie).” – Kadry Eureka (1/5)

Apteka Całodobowa. NOVA. przy ulicy Rogowskiej 52B

Adres – Rogowska 52 B, 54-440 Wrocław

Godziny otwarcia – 24h na dobę

Dyżur – brak

Telefon – 71 781 27 35

Mail – brak

Strona – brak

Średnia opinii – 3,9 / 5 (wszystkich opinii 146)

Najpopularniejsze opinie:

„Plusem jest to że o każdej godzinie,gdy jest zdrowotny problem,możemy się ratować. A panie obsługujące aptekę zawsze pomogą swoją wiedzą i doradzą co do kupowanych leków. Ceny nie są wygórowane.” – Rafał Piotr Jóźwik (5/5)

„Ostoja ptaków za wałem przeciwpowodziowym na Kozanowie.Przy ogródkach działkowych.Odra budzi się po mału do życia po katastrofie, która była latem” – piotr munk (4/10)

„Na ceny podczas zakupów poznym wieczorem nie będę narzekał, bo to standard. Na brak dostępności 3 z 4 leków, których potrzebowałem też nie, bo to nie wina właściciela. Ale obsługa to jest dramat. Pani miała minę obrażonego mopsa jak tylko podszedłem do okienka i zadzwoniłem. Z każdym moim zdaniem robila minę jeszcze bardziej obrażoną. Zero nawet wymuszonego uśmiechu, a już nie daj Boże zadać pytanie, bo prawie zabiła wzrokiem. Najmocniej panią przepraszam, że o 20.30 śmiałem przeszkodzić w pracy i kupić leki dla chorego dziecka. Ale bez obaw, więcej nie przyjdę.” – Bartłomiej Klauziński (1/5)

Najpopularniejsze apteki czynne powyżej 8h we Wrocławiu

Poniżej znajduje się szczegółowa lista oraz dane na temat wszystkich aptek czynnych powyżej 8h. Znajdziecie tam dokładnie nazwę, adres, dzielnicę, godziny otwarcia, dyżury (jeśli są), numer kontaktowy, mail (jeśli jest), najpopularniejsze oraz najmniej popularne opinie na temat obiektu.

Apteka Lege Artis przy ulicy Joannitów 22

Adres – Joannitów 22, 50-525 Wrocław

Godziny otwarcia – od pon do pt; 7:00 do 22:00, od sob do nd; od 9:00 do 22:00

Dyżur – brak

Telefon – 71 367 10 50

Mail – apteka@aptekalegeartis.pl

Strona – aptekalegeartis.pl

Średnia opinii – 4,3 / 5 (wszystkich opinii 238)

Najpopularniejsze opinie:

„Najtansza siec aptek w Wroclawiu. Apteka na Joannitow dobrze zaopatrzona, na biezaco uzupelniajaca braki, szybka i rzetelna obsluga, zawsze kilka okienek otwartych. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to czeste dosc spore kolejki, ale przeciez to nie wina Lege Artis .” – Krzysztof Przybylski (5/5)

„Lekarstwa tańsze niż w innych aptekach miasta Wrocław,przez co zawsze kolejki na zewnątrz.Radzę pilnować lekarstw z recept ,które mają zostać wykupione w późniejszym terminie ,ponieważ apteka twierdzi że czas minął lub zostały wykupione- co jest nie prawdą rzecz jasna.Wielu pacjentów/klientów ma z tym problem,słyszalny w punkcie.” – Anna Wolska (3/5)

„Korzystałem kilkukrotnie z usług apteki i wystarczy. Asortyment szeroki, ale ceny dość wysokie. Znalazłem chusteczki do oczu o ponad 10 zł (25% ceny) tańsze w aptece DOZ. poza tym, na rachunku każdy lek jest droższy o ~10% w stosunku do konkurencji (poza neo-angin)” – Michał Wysocki (2/10)

Apteka „Pod Podwójnym Złotym Orłem” przy rynku 42/43

Adres – Rynek 42/43, 50-112 Wrocław

Godziny otwarcia – od pon do pt; 8:00 do 21:00, w sob od 9:00 do 21:00, w nd od 10:00 do 20:00

Dyżur – brak

Telefon – 71 343 44 28

Mail – brak

Strona – aptekarynek.pl

Średnia opinii – 4,3 / 5 (wszystkich opinii 26)

Najpopularniejsze opinie:

„Apteka i pracujący w niej farmaceuci – pełen profesjonalizm. W moim przypadku, pomimo trudności w dostępności leku, oddzwoniono do mnie, kiedy się pojawił – będąc przy tym bardzo miłym – dziękuję !” – Agnieszka (5/5)

„Dziękuję bardzo przemiłej farmaceutce p.Malgorzacie za pomoc w poszukiwaniu leku,zrozumienie i życzliwość. Pozdrawiam całą załogę apteki i życzę wszystkiego co najlepsze.” – Emila Katz (5/5)

„Za pierwszym razem kupowałam leki i otworzyłam receptę u młodej kobiety i wszystko było ok niestety gdy przyszłam 2 raz to trafiłam na wredna stara babę która miała do mnie wielkie pretensje ze nie wiedziałam o źle wystawionej recepcie która straciła ważność i była wielce obrażona ze musi mi cokolwiek wytłumaczyć i udzielić podstawowych informacji, przez taka nieprzyjemna Pania lepiej wybrać inna aptekę” – Marysia Pietruszka (1/5)

DOZ Apteka dbam o zdrowie / Punkt Szczepień przy rynku 42/43

Adres – Rynek 42/43, 50-116 Wrocław

Godziny otwarcia – od pon do pt; 8:00 do 21:00, w sob od 9:00 do 21:00, w nd od 10:00 do 20:00

Dyżur – brak

Telefon – 71 343 44 28 71 343 44 28

Mail – brak

Strona – doz.pl

Średnia opinii – 4,0 / 5 (wszystkich opinii 68)

Najpopularniejsze opinie:

„To chyba jedna z najlepiej zaopatrzonych aptek we Wrocławiu. Zawsze uśmiechnięte i bardzo kompetentne panie za pierwszą lada. Do tego zawsze pomocne i z ogromną wiedzą farmaceutyczna. I choć zawsze tam jest kolejka ( to też świadczy o tym, że ludzie tam chętnie przychodzą ), to ja z chęcią tam stoję, bo wiem że zawsze wszystko załatwię.” – Renata Piechuta (5/5)

„Apteka w centrum więc i ceny jak w centrum. Obsługa mogła być bardziej subtelna zwłaszcza w przypadku leków „wrażliwych”. Miejsce ze sprawną obsługą klienta i możliwością odebrania zamówień internetowych.” – Kamil Underek (3/5)

„Obsługa ze średniowiecza z zerową empatią i brakiem szacunku do klienta. Mam nadzieję że żaden turysta nie trafi w to miejsce bo na pewno nie będzie miał pozytywnych wspomnień z Wrocławia.” – Ihxbxy (1/5)