Które apteki w Krakowie są najlepsza? Które są warte odwiedzenia i gdzie w ogóle się znajdują? Wiele sklepów a w szczególności apteki w wielkich miastach posiadają różne opinie. W tym artykule znajdziesz spis wszystkich aptek w Krakowie wraz ze wszystkimi danymi takimi jak; adres, dzielnica, numer kontaktowy, mail oraz jeśli istnieje to strona internetowa.

Poza tym zadbaliśmy również o to by pojawiły się tam opinie klientów. W przypadku każdej apteki przedstawimy średnią ocenę oraz kilka najpopularniejszych komentarzy. Zarówno tych złych wytykających błędy jak i tych przedstawiających obiekt w superlatywach.

Serdeczna polecamy wam także przejrzeć wielki rankig aptek internetowych gdzie znajdziecie najlepsze internetowe apteki ocenione pod kątem obsługo, cen, zainteresowania klientem i nie tylko. Wszystkie dane znajdziecie w powyższym linku.

Najpopularniejsze apteki 24h na dobę w Krakowie

Poniżej znajduje się szczegółowa lista oraz dane na temat wszystkich aptek czynnych 24h na dobę. Znajdziecie tam dokładnie nazwę, adres, dzielnicę, godziny otwarcia, dyżury (jeśli są), numer kontaktowy, mail (jeśli jest), najpopularniejsze oraz najmniej popularne opinie na temat obiektu.

Apteka Całodobowa Dr.Max przy ulicy Karmelickiej

Adres – Karmelicka 23, 31-131 Kraków

Godziny otwarcia – 24h na dobę

Dyżur – brak

Telefon – 12 631 19 80

Mail – brak

Strona – drmax.pl

Średnia opinii – 3,0 / 5 (wszystkich opinii 184)

Najpopularniejsze opinie:

„Pani która dziś pracowała około godziny 21.00 była bardzo pomocna i zaangażowana w pomoc mi. Z dużą empatią i profesjonalizmem. Bardzo dziękuję. A firmie gratuluję takiego pracownika” – Izabella Tatarczuk (5/5)

„Kupowałam hormony tarczycowe i witaminę D3, Pani podała mi witaminę rozpuszczoną w oleju sojowym, którego absolutnie nie można przyjmować przy wyżej wspomnianych hormonach.” – Karolina Dzudzic (2/5)

„Zimno, żadnej innej apteki w pobliżu, a farmaceuta zapytany o jakikolwiek preparat odpiera (cytuję dosłownie), że „sprzedał wszystko ukraińcom”. Jakaś paranoja, ręce i stopy ledwo czuję, bo musiałam szukać innej apteki, a jest mróz. Skarga do Izby Aptekarskiej niebawem wpłynie. Karygodne zachowanie. Brak mi słów.” – Gabriela Kafka (1/5)

Apteka całodobowa DOZ Apteka dbam o zdrowie 24h na ulicy Kalwaryjskiej 94

Adres – Kalwaryjska 94, 30-504 Kraków

Godziny otwarcia – 24h na dobę

Dyżur – brak

Telefon – 800 110 110

Mail – brak

Strona – doz.pl

Średnia opinii – 3,9 / 5 (wszystkich opinii 215)

Najpopularniejsze opinie:

„Bardzo sprawnie przeprowadzone (i w miłej atmosferze) szczepienie. Polecam, jeżeli ktoś się spieszy rano do pracy jak ja – wszystko razem zajęło może 10 minut, jak nie mniej.” – Marta Katarzyna (5/5)

„Dobrze, że jest otwarta całą dobę i można dużo rzeczy kupić, jednak apteka w godzinach wieczornych/nocnych nie jest w ogóle przygotowana na możliwość transakcji gotówkowych. Na pytanie, czy są takie możliwe, pani odpowiedziała, że tak, jednak liczyła na wyliczoną kwotę, której nie miałam. Pani wyraźnie nie chciało się iść do kasy i szukać reszty mimo tego, że to jej obowiązek chociaż spróbować pomóc, nawet jeżeli ostatecznie taka płatność by nie była możliwa.” – Blanka Livros (3/5)

„Skandaliczne zachowanie pracownika apteki! Byłam umówiona na szczepienie dzień wcześniej otrzymałam smsa potwierdzającego dziewcze obsługujące w pierwszej wersji powiedziało, że dzisisj nie szczepimy na stwierdzenie, że bylam umówiona SKŁAMAŁO ze kolezanka od szczepienia jest chora!
Personel nie nosi maski, nie zwraca uwagi klientom o brak masek.” – katarzyna (Kasia) (1/5)

DOZ Apteka dbam o zdrowie Galla przy ulicy Kronikarza Galla

Adres – Kronikarza Galla 26, 30-053 Kraków

Godziny otwarcia – 24h na dobę

Dyżur – brak

Telefon – 126 367 365

Mail – brak

Strona – doz.pl

Średnia opinii – 4,1 / 5 (wszystkich opinii 257)

Najpopularniejsze opinie:

„Apteka spełniła moje oczekiwania,może dlatego że nie czekałam zbyt długo w kolejce,miła obsługa a najważniejsze dostałam wszystko co było na recepcie” – Krystyna Cybulska (5/5)

„W nocy z 27 na 28 marca w aptece nie było nikogo. Do tego zero informacji o zamknięciu w internecie czy chociażby jakiejś kartki na drzwiach. Cała nocna wyprawa do apteki i sterczenie przez 15 minut na zimnie pod drzwiami w nadziei, że może ktoś się pojawi, okazały się po nic. Powinni gdzieś Państwo umieszczać informacje w takich sytuacjach.” – Saran Branc (2/5)

„Chory przyszedłem do apteki w moroźny dzień. Nie miali leku na receptę, którego potrzebowałem. Prosiłem aby sprawdzi w jakiej innej aptece jest ten lek i zostało mi to odmówione. Musiałem iść do innej apteki, gdzie nie było takiego problemu.” – Tomasz Abramski (1/5)

Apteka Pod Eskulapem przy ulicy Kazimierza Wilkiego 117

Adres – Kazimierza Wielkiego 117, 30-074 Kraków

Godziny otwarcia – 24h na dobę

Dyżur – brak

Telefon – 126 374 401

Mail – brak

Strona – brak

Średnia opinii – 2,8 / 5 (wszystkich opinii 114)

Najpopularniejsze opinie:

„Osoby zostawiające nieprzychylne komentarze pod adresem pani prowadzącej tę aptekę, mają oczy ale są ślepe na rozgrywającą się tutaj ludzką tragedię. Aptekarka, korzystająca z wózka inwalidzkiego, prowadzi sama tę aptekę, to jest jedyny sposób w jaki może dorobić do nędznej emerytury. Prowadzi nierówną walkę o przetrwanie (jej biznesu w starciu z sieciówkami, jak również o zwyczajnie przeżycie do „pierwszego”). Zamiast wylewać wiadro pomyj, moglibyście pomóc, choćby robiąc tam zakupy leków.” – Roman Kaszubiak (5/5)

„Zadzwonilem wczesniej i upewnilem sie, ze lek ktorego szukam jest. Inne apteki juz byly zamkniete lub leku nie mialy. To prawda, ze Pani ktora tam obsluguje ma ze 154 lata, z zaplecza do kasy jedzie na wozku okolo 15min i ledwo wstaje. Obsluga to pewnego rodzaju podroz w przeszlosc, ale jest to doswiadczenie ktorego na prozno szukac w innych nowoczesnych aptekach. Klimat jest za to swietny, jakbys kupowal cos od krasnoludzkiego medyka prosto z Khazad-dûm.” – Michał Paluch (3/5)

„Dziwne miejsce . Nie wyglada jak apteka 24, gdzie ludzie w nocy przychodzą bo „nagle” bo „pilne”. Pani nie chciała kodu recepty tylko co na niej jest zapytała bo nie wiadomo czy to będzie miala i po podaniu nazwy oczywiście że nie ma . Na Galla spoko i wszystko jest.” – AK (1/5)

Najpopularniejsze apteki czynne powyżej 8h w Krakowie

Poniżej znajduje się szczegółowa lista oraz dane na temat wszystkich aptek czynnych w Krakowie powyżej 8h. Znajduje się tam dokładna nazwa, adres, dzielnica, godziny otwarcia, dyżury (jeśli są), numer kontaktowy, mail (jeśli jest) czy najpopularniejsze oraz najmniej popularne opinie na temat obiektu.

DOZ Apteka / Punkt Szczepień przy ulicy Pawia 5/lok. 20

Adres – Pawia 5/lok. 20, 31-154 Kraków

Godziny otwarcia – od pon do sob od 8:30 do 22:00, w nd od 10:00 do 18:00

Dyżur – brak

Telefon – 800 110 110

Mail – brak

Strona – doz.pl

Średnia opinii – 2,7 / 5 (wszystkich opinii 55)

Najpopularniejsze opinie:

„Zamówiłem leki do tej apteki, w aptece czekałem chwilkę w kolejce. Po dojściu do kasy odebrania zamówienia zajęło ok. 2 minut – polecam ten punkt! 💪…” – Nachosek! (5/5)

„Służba zdrowia w Polsce jest mierna, jednak apteka funkcjonuje należycie” – Sui (3/5)

„Obsługa apteki dramatyczna. Zakupiłem u nich elektroniczny termometr. Sprzęt okazał się wadliwy. Na drugi dzień po zakupie, zostałem poinformowany że mam sobie załatwić sprawę sam z producentem… Apteka nie uznaje zwrotów ani nie prowadzi zgłoszeń reklamacyjnych. W momencie pojawienia się problemów, umywają ręce. Swoją drogą ceny są wygórowane. Nie polecam!” – Łukasz Gugało (1/5)

DOZ Apteka dbam o zdrowie przy ulicy Podwale 6

Adres – Podwale 6, 31-118 Kraków. Dom towarowy Elephant

Godziny otwarcia – od pon do pt od 8:00 do 20:00, w sob od 9:00 do 15:00, w nd (zamknięte)

Dyżur – brak

Telefon – 800 110 110

Mail – brak

Strona – doz.pl

Średnia opinii – 3,9 / 5 (wszystkich opinii 27)

Najpopularniejsze opinie:

„Apteka doz jak każda apteka sieciowa trzyma standardy sieciowej. Leki na zamówienie wszystkie rodzaje następnego dnia do odbioru polecam. Inne apteki miały problem z zamówieniem leku bi posiłkują się mniejsza ilością hurtowni które do nich dostarczają.” – Radosław „Hercki” Cherek (5/5)

„Przede wszystkim przystępna lokalizacja, bywam w tej aptece głównie ze względu na to. Miła obsługa, w środku apteki czysto. Natomiast ceny są wygórowane, brak tańszych zamienników leków, farmaceuci raczej proponują droższe rozwiązania. Także na dłuższą metę nie polecam, np w aptekach słonecznych jest taniej.” – Ewelina (3/5)

„Więc byłem tam kilka dni ,temu chciałem skorzystać z karty epruf doz.Pani w obsłudze wprowadziła mnie w błąd że nie mam środków na karcie epruf ..bardzo slaba jakość obsługi ,bardzo źle podejście.” – Jacek Wiącek (1/5)

Apteka HYGIEIA przy Rynku Kleparskim 14

DOZ Apteka dbam o zdrowie przy ulicy Podwale 6

Adres – Rynek Kleparski 14, 31-150 Kraków

Godziny otwarcia – od pon do pt od 7:00 do 20:00, w sob od 7:00 do 18:00, w nd (zamknięte)

Dyżur – brak

Telefon – 800 110 110

Mail – brak

Strona – hygieia.pl

Średnia opinii – 4,8 / 5 (wszystkich opinii 29)

Najpopularniejsze opinie:

„Jestem bardzo zadowolony z możliwości korzystania z tej Apteki. B. miła, sprawna i sympatyczna obsługa, dużo życzliwości, dobre zaopatrzenie, nigdy nie odszedłem bez załatwienia sprawy, tzn. zakupu leków. Pełny profesjonalizm. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Pracowników! Gorąco polecam -Roman.” – romanlas1 (5/5)

„Pani Farmaceutka bardzo miła, doradziła i powiadomiła o alternatywnych suplementach, z pewnością jeszcze wrócę :-)” – Artur Sadej (5/5)

„Pani pracuje tam chyba za karę. Niemiła i nieuprzejma, zna się lepiej od wszystkich lekarzy. Pszyszedłem z receptą, proszę o przypisane leki a pani nawet nie pytając mnie o zdanie przynosi zamiennik jednego z nich i chce kasować. Zatrzymałem ją bo lekarz zapisał coś innego, więc pytam panią czy to na pewno dobry lek. A pani z wilkim fochem mówi, że 'mogę dać panu inny lek, podobnych mamy ze czterdzieści’. To pytam, czy mają ten z recepty. Okazało się, że MAJĄ ! Pani przynosi, i kasuje, z fochem. Kiedy proszę o napisanie na lekach dawkowania jakie zalecił lekarz, pani pisze,a pisząc komentuje '2 x dziennie, przed 5 dni, ale wg mnie to za krótko’. Nie wie co człowiekowi dolega, na co przepisane zostały leki a zna się lepiej. Jakbym się cofnął w czasie i wylądował w czasach wszystkiego na kartki kiedy panie za ladą miały władzę absolutną. Masakra. Nigdy więcej tam nie pójdę.” – wojciech pyzdra (1/5)