Pełna lista wszystkich najpopularniejszych aptek, do których możemy pójść w Gdańsku. Które z nich warto odwiedzić podczas kupowania leków? Gdzie możemy je znaleźć? Jaka jest ich lokalizacja? Nie ma co ukrywać, że apteki cieszą się bardzo zróżnicowanymi opiniami wśród ludzi, pod tym kątem ustępować nim mogą chyba tylko restauracje.

W naszym blogu podamy ci wszystkie najważniejsze dane na temat konkretnych placówek medycznych. Poznasz ich średnią ocen, dokładną lokalizację oraz kontakt (jeśli takowy jest podany).

Jednak jeśli nie jesteś miłośnikiem aptek stacjonarnych to polecamy zainteresować się aptekami online, które oferują łatwy i szybki dostęp do leków. Stworzyliśmy ranking internetowych aptek, które powinny cię w pewnym stopniu zainteresować ponieważ poddałem tam ocenie wszystkie najważniejsze aspekty takie jak ceny leków oraz poziom obsługi.

NAJPOPULARNIEJSZE APTEKI OTWARTE 24H NA DOBĘ W Gdańsku

Poniżej znajdują się wszystkie informacje o gdańskich aptekach czynnych 24h na dobę. Znajdziesz tam nazwę obiektu, adres, dzielnicę, godziny otwarcia, dyżury (jeśli są), numer kontaktowy, mail (jeśli jest), najpopularniejsze oraz najmniej popularne opinie na temat tych punktów medycznych. UWAGA! Wszystko to dotyczy wyłącznie aptek w Gdańsku.

Dom Leków Apteka Dyżurująca Całodobowa przy ul. Kartuska 5

Adres – Kartuska 5, 80-103 Gdańsk

Godziny otwarcia – 24h na dobę

Dyżur – brak

Telefon –586 820 041

Mail – brak

Strona – domlekow.pl

Średnia opinii – 3,5 / 5 (wszystkich opinii 193)

Najpopularniejsze opinie:

„Dzięuję za okazaną pomoc w środku nocy! Pani magister Małgorzata to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Niezwykle miła, empatyczna i wykwalifikowana osoba, zawsze służy pomocą. Poza tym apteka czysta i bardzo dobrze zaopatrzona, wszystkim polecam zakupy tam, apteka przyjazna emerytom!” – Daria Lewandowska (5/5)

„Dziękuję aptece za umieszczenie na fasadzie ogromnych banerów o dostępności CAŁODOBOWEGO parkingu tuż za rogiem. Może nareszcie klienci przestaną parkować na pobliskiej ścieżce rowerowej w każdy piątek świątek wieczorem. Rowerzyści z sąsiedztwa pozdrawiają” – Agnieszka Ożarowska (4/5)

„Opryskliwa i bardzo nieprzyjemna sprzedawczyni odmówiła sprzedaży Ibuprom zatoki wraz z gripeksem bo przekracza to poziom efedryny. Trzeba być naprawdę chorym człowiekiem żeby wymyślać takie idiotyzmy i tak utrudniać ludziom życie. Nigdy więcej do tej apteki. To była taka pani w okularach blond po 50tce.” – Marcin Eko (1/5)

Apteka Całodobowa Dr.Max przy al Grunwaldzkiej 104/106

Adres – Aleja Grunwaldzka 104/106, 80-244 Gdańsk

Godziny otwarcia – 24h na dobę

Dyżur – brak

Telefon –583 424 230

Mail – brak

Strona – drmax.pl

Średnia opinii – 3,7 / 5 (wszystkich opinii 151)

Najpopularniejsze opinie:

„szybko sprawnie i tanio.całodobowo miła obsługa parking dla mniej sprawnych przed wejściem” – Artur Sienkiewicz (5/5)

„Zależnie od tego na jaką ekspedientkę się trafi można być miło lub chłodno przyjętym. Kilka leków, o które pytałem nie mieli na stanie, ale szybko sprawdzili, że można je dostać w sąsiedniej aptece. Za to ta jedna niezbyt miła Pani wciska klientom najdroższe leki i nalicza opłatę nocną według jej widzi mi się (nawet o 19), a wywieszka informuje, że obowiązuje ona od 21. Swoje zachowanie tłumaczy tym, że mieszka z chorą matką – żenada.” – W N (3/5)

„Farmaceutka, gdy chcialem uzyskac odpowiedz na jedno proste pytanie odpowiedziala iz nie jest lekarzem, to po co te studia 5 letnie robila” – Bartukziomal (1/5)

NAJPOPULARNIEJSZE APTEKI CZYNNE POWYŻEJ 8H W Gdańsku

Poniżej znajduje się szczegółowa lista oraz dane na temat wszystkich aptek czynnych powyżej 8h. Znajdziecie tam dokładnie nazwę, adres, dzielnicę, godziny otwarcia, dyżury (jeśli są), numer kontaktowy, mail (jeśli jest), najpopularniejsze oraz najmniej popularne opinie na temat obiektu.

APTEKA POLSKA APTE.PL przy ul. Marcina Dragana 15D

Adres – Marcina Dragana 15D, 80-807 Gdańsk

Godziny otwarcia – od pon do pt od 8:00 do 20:00, w sob od 8:00 do 14:00, w nd zamknięte

Dyżur – brak

Telefon – 583 023 948

Mail – brak

Strona – aptekapolska.pl

Średnia opinii – 4,4 / 5 (wszystkich opinii 15)

Najpopularniejsze opinie:

„Fachowa obsługa, Panie uprzejme, można dopytać, doradzą. Zamówienia internetowe można by szybciej realizować. Ocena całkowita bardzo dobra.” – Aga Kosas (5/5)

„Jedna z niewielu aptek gdzie wszystkie leki są dostępne na miejscu, wszystkie recepty są czytelne, a do tego jeszcze wszyscy się uśmiechają” – Ktoś Inny (5/5)

„Nie polecam. Cena kremu na receptę dwa razy wyższa niż w innych aptekach. I pewnie przy cenie 10-15 zł może nie robiłoby to różnicy, ale jeśli płacę za krem normalnie 55-65 zł a tutaj 120 to jest to bardzo nie w porządku. Plus obsługa bardzo powolna. Na pewno nigdy nie wrócę.” – Wiki Pol (1/5)

Dom Leków przy ul.Władysława Cieszyńskiego 1A

Adres – Władysława Cieszyńskiego 1A, 80-809 Gdańsk

Godziny otwarcia – od pon do nd od 7:00 do 22:00

Dyżur – brak

Telefon –583 254 060

Mail – brak

Strona – domlekow.pl

Średnia opinii – 4,2 / 5 (wszystkich opinii 51)

Najpopularniejsze opinie:

„Farmaceuci i asortyment super. Można podjechać w nagłych przypadkach w niedzielę.” – Aleksandra Agnieszka Frej (5/5)

„Mała, dobrze zaopatrzona apteka, w której wnętrzu może przebywać że trzech klientów, więc pozostali zmuszeni są oczekiwać w kolejce na zewnątrz. Obsługa szybka, sprawna i miła. Pani magister chętnie doradzi i nie zmierza do naciąnięcia klienta na nadmierne koszta. Warto też wspomnieć, że apteka jest czynna w soboty i niedziele, ale nie całodobowo.” – Umberto Eco (4/5)

„Byloby miło, gdyby personel wiedział, ze do danego leku potrzebna jest strzykawka j ją sprzedawal wraz z lekiem. Edit: jeszcze by sie przydalo by panie wiedzialy jakie strzykawki sa do jakiego leku, bo przy drugiej wizycie dostalem strzykawki nienadajace sie do aplikacji- nie dalo sie ich wbic we fiolke, wyginaly sie. Potrzebne byly wieksze. Sttata kasy. No dramat. Niekompetencja milion.” – Paweł Kijek (1/5)

APTEKA POLSKA APTE.PL przy ul Jakuba Wejhera 25

Adres – Jakuba Wejhera 25, 80-346 Gdańsk

Godziny otwarcia – od pon do pt od 8:00 do 20:00, w sob od 8:00 do 14:00, w nd zamknietę

Dyżur – brak

Telefon –585 585 810

Mail – brak

Strona – aptekapolska.pl

Średnia opinii – 4,7 / 5 (wszystkich opinii 19)

Najpopularniejsze opinie:

„Bardzo miła obsługa, gdy poprosiliśmy wraz z kolegą czy by można zagotować wodę i od razu na miejscu zrobić nam saszetkę na grypę to Pan się zgodził i po chwili już mieliśmy nasz lek. Wielkie dzięki ;)” Domiczu282 (5/5)

„Szybka obsługa – niskie ceny – parking – polecam” – Michał Zieleń (4/5)

„Nie ma możliwości zamówienia niektórych leków bo niby nie ma w hurtowni ale inne apteki mogą zamówić to chyba brak chęci” – Magda M (1/5)

Apteki dla was przy ul Świętokrzyska 4

Adres – Świętokrzyska 4, 80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia – od pon do pt od 7:00 do 21:00, od sob do nd od 10:00 do 22:00

Dyżur – brak

Telefon –587604039

Mail – brak

Strona – ktomalek.pl

Średnia opinii – 4,3 / 5 (wszystkich opinii 33)

Najpopularniejsze opinie:

„Przede wszystkim otwarta w niedzielę o czym się dziś dowiedziałem odchodząc z Gemini z kwitkiem. Poza tym – bynajmniej dziś ok. Godz. 10- bardzo miła pani farmaceutka 😀… „- Kontakt Kontakt (5/5)

„Jedyna apteka w której nie ma problemu z zamówieniem leków 🙂…” – Dominika Kisiel – (4/5)

„Katastrofa 🙁 już chyba wszyscy wolą isc do konkurencji obok czyli gemini” – Fuego Fuso (1/5)